hi-optel
Hi-optel teknolojisi, optik alıcı-vericiler ve optik bileşenler Ar-Ge, üretim ve satışa odaklanır.QSFP-DD, QSFP56, QSFP28, QSFP10, SFP+, SFP vb. dahil olmak üzere 155Mb/s'den 400Gb/s'ye kadar veri hızını kapsayan tam seri ürünler sunar.

400G Ürün

  • 400G QSFP-DD DR4 Optik Alıcı-Verici HQSFPDD-1L2 1310nm EML,PIN, 0~70℃

    400G QSFP-DD DR4 Optik Alıcı-Verici HQSFPDD-1L2 1310nm EML,PIN, 0~70℃

    Özellikler ● QSFP-DD MSA rev 5.1 uyumlu l ● 802.3bs uyumlu ● QSFP-DD-CMIS-rev4p0 ● 400GE DR4 Spesifikasyonu uyumlu ● 8 x 53.125 Gbit/s PAM4 elektrik arabirimi (400GAUI-8) ● Hermetik olmayan paket tasarımı ● Maksimum güç tüketimi 12 W ● MPO konektörü ● 425 Gbit/sn toplam bit hızı ● FEC ile tek modlu fiberde 500 m'ye kadar aktarım ● Çalışma kasası sıcaklığı: 0℃~70℃l ● Tek 3,3 V güç kaynağı ● RoHS-2 uyumlu Uygulamalar ● Veri merkezi ağı Genel Açıklama...