hi-optel
Hi-optel teknolojisi, optik alıcı-vericiler ve optik bileşenler Ar-Ge, üretim ve satışa odaklanır.QSFP-DD, QSFP56, QSFP28, QSFP10, SFP+, SFP vb. dahil olmak üzere 155Mb/s'den 400Gb/s'ye kadar veri hızını kapsayan tam seri ürünler sunar.

40G Ürün

  • 40GBASE-LR4 QSFP+ 1310nm 10km Hi-Optel HQSFP10-2C2 modülü

    40GBASE-LR4 QSFP+ 1310nm 10km Hi-Optel HQSFP10-2C2 modülü

    QSFP+LR4 modülü birSeri optik iletişim uygulamaları için 40Gb/s optik alıcı-verici modülü, Tasarım IEEE P802.3ba standardının 40GBASE-LR4'üne ve SMF'de 10 km'ye kadar iletim mesafesine uygundur.

  • 40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm 100m Hi-Optel HQSFP10-381 modülü

    40GBASE-SR4 QSFP+ 850nm 100m Hi-Optel HQSFP10-381 modülü

    QSFP+SR4 modülü, seri optik iletişim uygulamaları için 40 Gb/sn'lik bir optik alıcı-verici modülüdür.Tasarım, IEEE P802.3ba standardının 40GBASE-SR4'üne ve OM3 MMF'de 100m'ye ve OM4 MMF'de 150m'ye kadar iletim mesafesine uygundur.Dijital tanılama işlevleri, SFF-8436 QSFP+ MSA tarafından belirtildiği gibi bir I2C arabirimi aracılığıyla kullanılabilir.

  • 40GBASE-PLR4 QSFP+ 1310nm 10km Hi-Optel HQSFP10-832 modülü

    40GBASE-PLR4 QSFP+ 1310nm 10km Hi-Optel HQSFP10-832 modülü

    QSFP PSM LR4, 40G Ethernet, fiber kanal ve PCIe'yi destekleyen yüksek performans, düşük güç tüketimi, uzun erişimli ara bağlantı çözümüdür.QSFP MSA ve IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW3 ile uyumludur.QSFP PSM LR4, her bir şeridin 11.1 Gb/sn'ye kadar hızlarda veri iletebildiği ve toplam 40 Gb/sn hız sağladığı 4 tam çift yönlü şeritten oluşan bir gruptur.