10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m Hi-Optel HSFP10-3831 modülü

Kısa Açıklama:

HSFP10-3831, seri optik iletişim için çok kompakt bir 10Gb/s optik alıcı-verici modülüdür10,3125Gbps (10GBASE-SR) veya 9,953Gbps (10GBASE-SW) veri hızını destekleyen uygulamalar ve50μm MMF'de (2000MHz.km) 300m'ye kadar iletim mesafesi.


Ürün ayrıntısı

Ürün etiketleri

Açıklamalar

lif türü Minimum modsal bant genişliği @ 850 nm (MHz●km) Çalışma hızı (metre)
62.5um MMF 160 2 ila 26
200 2 ila 33
50um MMF 400 2 ila 66
500 2 ila 82
2000 2 ila 300

Her Optik Fiber Tipi için SFP+SR Çalışma Aralığı

Alıcı-verici iki bölümden oluşur: Yüksek performanslı 850nm VCSEL verici ve TIA ile entegre yüksek hassasiyetli PIN.Alıcı.

HSFP10-3831 SFP+ optik alıcı-vericinin blok şeması aşağıda gösterilmiştir.

sr

● Mutlak Maksimum Puanlar

Parametre Sembol Minimum Maks. Birim
Depolama sıcaklığı TST -40 +85
Besleme gerilimi VCC3 0 +3.6 V
Bağıl nem RH 5 85 %

● Çalışma Ortamını Önerin

Parametre Sembol Minimum Tip Maks. Birim
Tarih Oranı     10.3125   GB/sn
Besleme gerilimi VCC +3.14 3.3 +3.47 V
Besleme Akımı ICC   180 200 mA
Güç dağılımı PD     0,8 W
Çalışma sıcaklığı TOP -5 25 +75

● Verici Çalışma Karakteristiği-Optik, Elektrik

Parametre Sembol Minimum Tip Maks. Birim Referans
Yan Mod Bastırma Oranı SMSR 30 -   dBm  
KAPALI vericinin ortalama başlatma gücü puf   - -30 dBm  
yok olma oranı ER 3.5   - dB 1
Verici Dağılım Cezası TDP - - 3.9 dB  
Çalışma Veri Hızı S   10.3125   Gb/sn  
Merkez Dalga Boyu λC 840 850 860 nm  
Spektrum Bant Genişliği (RMS) σ     0.45 nm  
Ortalama Optik Güç pavg -7.3 - -1 dBm  
Optik Göz Maskesi IEEE 802.3ae ile uyumlu  
Giriş Diferansiyel Empedansı Çinko 90 100 110 Ω  
TX Devre Dışı Bırak Devre dışı bırakmak   2.0   Vcc+0.3 V  
Olanak vermek   0   0,8 V  
TX Arızası Arıza   2.0   Vcc+0.3 V  
Normal   0   0,8 V  
Veriye Bağlı Giriş Jitter DDJ     0.08 UI  
Veri Girişi Toplam Titreşim TJ     0.25 UI  

● Alıcı Çalışma Karakteristiği-Optik, Elektrik

Parametre Sembol Minimum Tip Maks. Birim Referans
Merkez Dalga Boyu λr   850   nm  
Ortalama alıcı gücü TOPLU İĞNE     -11.1 dBm 2
Alıcı Aşırı Yükü PMAX -1.0     dBm 2
Los İddiası LosA -30   - dBm  
Los Tatlısı LosD     -12 dBm  
Los Histerezis LosH 0,5 2.5 5 dB  
Alıcı Yansıma       -12 dB 1
Çıkış Diferansiyel Empedansı TOPLU İĞNE 90 100 110 Ω  
kayıp Yüksek   2.0   Vcc+0.3 V  
Düşük   0   0,8  
Rx Çıkışı Artış ve Düşüş Süresi Tr/Tf 30     ps %20 ila %80
Toplam Çıkış Sapması TJ     0.7 UI  
Veriye Bağlı Çıkış Değişimi DJ     0.42 UI  

Notlar:
Not 1. PRBS 2 ile 10.3125b/s'de ölçülmüştür.31– 1 NRZ test deseni.
Not 2. PRBS 2 ile 10.3125 Gb/s'de ölçülen en kötü ER durumu altında31– BER için 1 NRZ test modeli

● Kontrol ve Durum G/Ç Zamanlama Özellikleri

Parametre Sembol Minimum Maks. Birim Referans
TX Onay Süresini Devre Dışı Bırak t_off   10 µs 1
TX Devre Dışı Bırakma Süresi ton   1 ms 2
TX_Fault'un sıfırlanması dahil başlatma zamanı t_init   300 ms 3
TX Hata Onay Süresi t_hata   100 µs 4
TX Sıfırlamak için Devre Dışı Bırak t_sıfırla 10   µs 5
LOS Onay Süresi t_loss_on   100 µs 6
LOS Tatlı Saati t_loss_off   100 µs 7
Oran-Seçim Değiştirme Süresi t_ratesel   10 µs 8
Seri Kimliği Saat Hızı f_serial_clock   400 kHz  

Notlar:
1. TX Devre Dışı'nın yükselen kenarından optik çıkışın nominal değerin %10'unun altına düştüğü zamana kadar geçen süre.
2. TX Devre Dışı Bırak'ın düşen kenarından modüle edilmiş optik çıkışın nominal değerin %90'ının üzerine çıktığı zamana kadar geçen süre.
3. Güç açıkken veya TX Devre Dışı Bırakma kullanılarak TX Hatasının olumsuzlanmasından.
4. Arızadan TX arızasına kadar geçen süre.
5. Time TX Disable, TX_fault'u sıfırlamak için yüksek tutulmalıdır.
6. LOS durumundan RX LOS onaylamasına kadar geçen süre.
7. LOS olmayan durumdan RX LOS deassert'a kadar geçen süre.
8. Rate Select girişinin yükselen veya düşen kenarından alıcı bant genişliğinin uygun spesifikasyonla uyumlu olmasına kadar geçen süre.

Mevzuata uygunluk

HSFP10-383X, uluslararası Elektromanyetik Uyumluluk ve uluslararası güvenlik gereksinimleri ve standartlarına uygundur (aşağıdaki Tablodaki ayrıntılara bakın).

Elektrostatik deşarj
(ESD) Elektrik Pimlerine
MIL-STD-883E
Yöntem 3015.4
Sınıf 1(>2000 V)
elektromanyetik
Girişim (EMI)
FCC Bölüm 15 Sınıf B
EN55022 Sınıf B (CISPR 22B)
VCCI Sınıf B
Standartlarla uyumlu
Lazer Göz Güvenliği FDA 21CFR 1040.10 ve 1040.11
EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
Class 1 lazer ürünü ile uyumludur.

  • Öncesi:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin