10GBASE-ER SFP+ 1550nm 40km Hi-Optel HSFP10-1541 modülü

Kısa Açıklama:

HSFP10-1541, 40 km'ye kadar bağlantı uzunluğu için tek modlu optik fiber üzerinden optik veri iletmek ve almak üzere tasarlanmış 1550nm soğutmalı EML lazer tabanlı 10Gigabit SFP+ alıcı-vericidir.

SFP+ ER modülü, IEEE 802.3ae tarafından tanımlanan 10GBASE-ER/EW gibi çift yönlü optik veri iletişimleri için küçük form faktörlü takılabilir modüldür.Çalışırken takma özelliğine izin vermek için SFP+ 20 pimli konektöre sahiptir.


Ürün ayrıntısı

Ürün etiketleri

Açıklamalar

Verici girişi ve alıcı çıkış empedansı 100 Ohm diferansiyeldir.Veri hatları dahili olarak AC'dirbağlı.Modül, diferansiyel sonlandırma sağlar ve diferansiyelden ortak moda dönüşümünü azaltır.kaliteli sinyal sonlandırması ve düşük EMI.

Verici, 10Gbit/s seri PECL veya CML elektrik verilerini, aşağıdakilerle uyumlu seri optik verilere dönüştürür.10GBASE-ER standardı.Açık toplayıcı uyumlu bir İletim Devre Dışı Bırakma (Tx_Dis) sağlanır.Bir mantık "1" veyabu pin üzerindeki hiçbir bağlantı lazerin iletimini engellemeyecektir.Bu pin üzerindeki bir "0" mantığı, normaloperasyon.Verici, sabit optik güç sağlamak için dahili bir otomatik güç kontrol döngüsüne (APC) sahiptir.Besleme voltajı ve sıcaklık değişimleri boyunca çıktı.Açık toplayıcı uyumlu İletim Hatası(Tx_Fault) sağlanır.TX_Fault, yüksek olduğunda modülün arızalandığını gösteren bir modül çıkış kontağıdır.verici, lazer çalışması veya güvenliği ile ilgili bir arıza durumu tespit etti.TX_Fault çıkış kontağı biraçık tahliye/toplayıcı ve 4.7-10 kΩ aralığında bir dirençle ana bilgisayardaki Vcc_Host'a çekilmelidir.

TX_Disable bir modül giriş kontağıdır.TX_Disable yüksek veya açık bırakıldığında, SFP+ modülüverici çıkışı kapatılacaktır.Bu kontak, 4,7 kΩ ila 10 kΩ dirençle VccT'ye çekilecektir.

40KM

Özellikler

● Çalışırken takılabilir.
● 802.3ae 10GBASE-ER/EW ile uyumlu 10Gb/sn seri optik arabirim.
● 1550nm soğutmalı TEC'li EML vericisi, PIN foto-dedektörü.
● 9/125um SMF'de 40 km'ye kadar.
● Çift yönlü LC konektörlü SFP+ MSA paketi.
● Yönetim ve teşhis monitörü için 2 kablolu arayüz.
● SFI Yüksek Hızlı Elektrik Arayüzü.
● Çok düşük EMI ve mükemmel ESD koruması.
● +3.3V tek güç kaynağı.
● Güç tüketimi 1,5 W'tan az.
● Çalışma durumu sıcaklığı: 0~+70°C.

Başvuru

● 10G Temel-ER/EW
● 10G Fiber Kanal (FEC'li/FEC'siz)
● 10G Depolama sistemi

Standart

● SFP+ SFF-8431 ve SFF-8432 ile uyumlu
● SFF-8472 Rev 10.2 ile uyumlu
● IEEE 802.3ae 10GBASE-ER ve 10GBASE-EW ile uyumlu
● IEC 60825-1 Sınıf 1 lazer göz güvenliği ile uyumlu
● RoHS Uyumlu


  • Öncesi:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin