100GBASE-SR4 QSFP28 850nm 100m Hi-Optel HQSFP28-381 Modülü

Kısa Açıklama:

QSFP28 SR4 modülü, seri optik iletişim uygulamaları için 100 Gb/sn'lik bir optik alıcı-verici modülüdür, tasarım IEEE P802.3ba standardının 100GBASE-SR4'ü ile uyumludur ve OM3 MMF'de 70m'ye ve OM4 MMF'de 100m'ye kadar iletim mesafesine sahiptir.Dijital tanılama işlevleri, SFF-8436 QSFP+ MSA tarafından belirtildiği gibi bir I2C arabirimi aracılığıyla kullanılabilir.


Ürün ayrıntısı

Ürün etiketleri

Açıklamalar

Modül, 38 pimli konektöre çalışırken takılabilir.Yüksek hızlı elektrik arabirimi, modülde nominal 100 Ohm diferansiyel empedans ve AC bağlantılı düşük voltaj mantığına dayalıdır.Modülde kontrol ve durum için 5 adet düşük hızlı pin bulunur.

QSFP+SR4 optik alıcı-vericinin blok şeması aşağıda gösterilmiştir.

HQSFP28-381

Özellikler

● Dört kanallı tam çift yönlü alıcı-verici modülleri
● Çalışırken takılabilir QSFP form faktörü
● Dört kanallı 850nm VCSEL Dizisi
● Dört kanallı PIN dedektörü Dizisi
● Kanal başına 28Gbps'ye kadar veri hızı
● OM3 Çok Modlu Fiber'de (MMF) maksimum 70m ve OM4 MMF'de 100m maksimum bağlantı uzunluğu
● Maksimum Güç tüketimi <3,5 W
● Tek 1x12 MPO yuvası
● Tek +3.3V güç kaynağı çalışıyor
● Dahili dijital tanılama işlevleri
● Çalışma Durumu Sıcaklığı:0℃~+70℃
● RoHS-6 uyumlu (kurşunsuz)

Uygulamalar

● IEEE 802.3ba 100GBASE SR4 ve 40GBASE SR4
● Veri merkezleri ve Metro ağları
● Diğer Optik Bağlantılar

Standart

● 100G Ethernet IEEE802.3ba ile uyumlu
● 100GBASE-SR4 Standardı ile uyumlu
● SFF-8436 QSFP+ MSA ile uyumlu


  • Öncesi:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin