1000BASE-ZX SFP 1550nm 70km Yüksek Optel HSFP-24-1522S-22F modülü

Kısa Açıklama:

Gigabit Ethernet

1x Fiber Kanal

Anahtar Arayüzüne Geç

Yönlendirici/Sunucu Arayüzü

Diğer Optik Bağlantılar


Ürün ayrıntısı

Ürün etiketleri

Özellikler

● Çift Yönlü LC Konnektörlü Çoklu Kaynak Paketi
● 1,25 Gb/sn'ye kadar Veri Bağlantıları
● 9/125µm SMF'de 70 km'ye kadar
● Tek +3,3V Güç Kaynağı
● Çalışırken Takılabilir
● ITU-T G.957, G.958 Teknik Özellikleri ile uyumlu
● IEC60825 ile Uyumlu Lazer Sınıfı 1'i Karşılamak İçin Tasarlanmış Göz Güvenliği
● SFF-8472 ile Uyumlu İzleme Arayüzü
● Bellcore TA-NWT-000983 ile uyumlu
● Çalışma Durumu Sıcaklığı
Standart(X=1):0℃~+70℃
Endüstriyel(X=2):-40℃~+85℃
● RoHS Uyumlu Ürünler

1000BASE-ZX SFP 1550nm 70km Yüksek Optel HSFP-24-1522S-22F modülü1

Şartname

Elektriksel ve Optik Özellikler: (Durum: Ta=TOP)

Parametre

Sembol

dak.

Tipik

Maks.

Birim

Verici Diferansiyel Giriş Voltajı

+/-TX_DAT

200

 

2400

mV pp

Besleme Akımı

ICC

 

160

350

mA

Tx_Disable Giriş Voltajı – Düşük

VIL

0

 

0.8

V

Tx_Disable Giriş Voltajı – Yüksek

VIH

2.0

 

Vcc

V

Tx_Fault Çıkış Gerilimi – Düşük

VOL

0

 

0.8

V

Tx_Fault Çıkış Gerilimi – Yüksek

VOH

2.0

 

Vcc

V

Alıcı Diferansiyel Çıkış Voltajı

+/-RX_DAT

400

 

1400

mV pp

Rx_LOS Çıkış Gerilimi- Düşük

VOL

0

 

0.8

V

Rx_LOS Çıkış Gerilimi- Yüksek

VOH

2.0

 

Vcc

V

Verici:

Parametre

Sembol

dak.

Tipik

Maks.

Birim

Veri hızı

B

-

1.25

-

Gb/sn

Merkez Dalga Boyu

λc

1500

1550

1580

nm

Parametre

Sembol

dak.

Tipik

Maks.

Birim

Çıkış Spektral Genişliği

△λ(-20dB)

-

-

1

nm

Ortalama Çıkış Gücü*Not 1

Po

-2

-

3

dBm

Sönme Oranı*Not2

acil servis

9

-

-

dB

Besleme Akımı

ICC

-

100

230

mA

Yükselme ve Düşme Süresi (%20~80)

Tr

-

 

0,26

ns

Ortalama Çıkış Gücü@TX_DISABLE

Po_dis

 

 

-45

dBm

Çıkış Optik Gözü

IEEE 802.3ah-2004 ile uyumlu

Alıcı:

Parametre

Sembol

dak.

Tipik

Maks.

Birim

Tarih Oranı

B

-

1.25

-

Gb/sn

Hassasiyet Alma*Not3

Pdakika

-

-

-24

dBm

Maksimum Giriş Gücü

Pmaks.

0

-

-

dBm

Sinyal Algılama Eşiği-De-Assert

SD

 

 

-26

dBm

Sinyal Algılama Eşiği Onaylama

SA

-35

 

 

dBm

histerezis

-

 

2.0

 

dB

Geri dönüş kaybı

RL

12

-

-

dB

Optik Yol Cezası*Not4

OPP

-

-

1

dB

Besleme Akımı

ICC

-

60

120

mA

Çalışma Dalgaboyu

λc

1100

-

1620

nm

Alarm Çıkış Arayüzü

LVTTL


  • Öncesi:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin.